O značce ETK a LYRA COMPANY / About ETK a LYRA COMPANY

etk factoryFrancouzská firma Euroteknika (ETK) ze stomatologické komplexní skupiny Lyra Company, se na poli dentální implantologie pohybuje již od roku 1992 a zaměřuje se na vývoj, výrobu a prodej dentálních implantátů.

Implantáty firmy ETK jsou vyráběny v samém srdci evropského hlavního města v mikromechanice a obrábění Sallanches. ETK má tak prostředí příznivé pro integraci potřebného know-how pro výrobu implantátů (specializovaná kvalifikovaná implementace a hlavní technologická nabídka). Může tak nabídnout 100 % francouzskou kvalitu!


Firma splňuje certifikát ISO 13485 a její produkty mají značku shody pod číslem 0459.
Po celém světě je společnost zastupována dceřinými nebo distribučními společnostmi, a to ve více jak 30 zemích na 5 kontinentech.

 

Aesthetica+ platformsV naší nabídce se tak od této firmy objevuje Tissue level implantační systém Aesthetica+2, který je vhodný pro všechny implantační indikace a na trhu se nachází již od roku 2005. 

Tento systém nabízí 3 protetické platformy (NP, RP, WP) v rozsahu délek od 6mm – 14mm a průměrů 3.6mm, 4.1mm, 4.8mm. Protetická platforma je v podobě vnitřního 8° osmihranu s kónickým spojením Morseovým kuželem a tento systém je proto proteticky shodný se Straumann Tissue Level systémem.
Doživotní záruka na implantáty a 10 letá záruka na protetické části. Implantáty jsou vyrobeny z čistého titanu 4. třídy. Více informací zde.

Úprava povrchu: STAE® vyvinut firmou ETK má více jak 28 let klinických zkušeností. Mikro-pískování oxidem titaničitým a leptání kyselinou dusičnou a fluorovodíkovou je subtraktivní, neznečišťující opracování, díky kterému se kontaktní povrch implantátu zvýší o 79,2%, zvýší se smáčivost a stimuluje se osteokondukce.

Protetický a chirurgický manuál

Digitální knihovny


Do budoucna pro Vás připravujeme i jejich moderní implantační řadu iBone, která přichází na trh v roce 2021.

ibone GiBone G je tissue level implantát, jehož protetické spojení je v podobě kónického vnitřního osmihranu. Nabízí 2 protetické platformy. Výška trans-gingiválního krčku je 1.3mm

Protetický a chirurgický manuál


iphysio je nově dostupné i pro osmihranné protetické spojení implantátů Aesthetica+2 a iBoneG.