O značce ETK a LYRA COMPANY / About ETK a LYRA COMPANY

etk factoryFrancouzská firma Euroteknika (ETK) ze stomatologické komplexní skupiny Lyra Company, se na poli dentální implantologie pohybuje již od roku 1992 a zaměřuje se na vývoj, výrobu a prodej dentálních implantátů.

Implantáty firmy ETK jsou vyráběny v samém srdci evropského hlavního města v mikromechanice a obrábění Sallanches. ETK má tak prostředí příznivé pro integraci potřebného know-how pro výrobu implantátů (specializovaná kvalifikovaná implementace a hlavní technologická nabídka). Může tak nabídnout 100 % francouzskou kvalitu!


Firma splňuje certifikát ISO 13485 a její produkty mají značku shody pod číslem 0459.
Po celém světě je společnost zastupována dceřinými nebo distribučními společnostmi, a to ve více jak 30 zemích na 5 kontinentech.


Moderní implantační řada iBone, která přichází na trh v roce 2021.

ibone G
iBone G​​​​

iBone G je tissue level implantát, jehož protetické spojení je v podobě kónického vnitřního osmihranu. Nabízí 2 protetické platformy. Výška trans-gingiválního krčku je 1.3mm

Chirugický a protetický manuál

Úprava povrchu: STAE® vyvinut firmou ETK má více jak 28 let klinických zkušeností. Mikro-pískování oxidem titaničitým a leptání kyselinou dusičnou a fluorovodíkovou je subtraktivní, neznečišťující opracování, díky kterému se kontaktní povrch implantátu zvýší o 79,2%, zvýší se smáčivost a stimuluje se osteokondukce.

iBone E implantát

iBOne S implantátiBone E a iBone S jsou bone level implantáty, které mají protetické spojení kónického vnitřního šestihranu, které je shodné se všemi průměry implantátů bone level řad od firmy ETK. Implantáty jsou vhodné pro všechny typy kosti. Dodávány jsou s krycím šroubkem. Výška mechanicky opracovaného krčku u implantační řady iBone S je 1.2 mm. (Opracovaný na RA - 0.6 µm) a nabízí tak efektivnější periodontální stabilitu.

Chirurgický a protetický manuál

Úprava povrchu: STAE® vyvinut firmou ETK

iBone EiBone S a iBoneG informace dostupné na stránkách výrobce.

 

Více informací v katalogu strany 18, 20 a 42 nebo příručce.

iBone systém

Design všech iBone řad implantátů nabízí design těla, které poskytuje optimální ukotvení již při počátku šroubování do rány. Dále atraumatický vrchol pro vysoce rizikové oblasti (sinus atd.). 


 

Aesthetica+ platforms

V naší nabídce se dále nachází Tissue level implantační systém Aesthetica+2, který je vhodný pro všechny implantační indikace a na trhu se nachází již od roku 2005. 

Tento systém nabízí 3 protetické platformy (NP, RP, WP) v rozsahu délek od 6mm – 14mm a průměrů 3.6mm, 4.1mm, 4.8mm. Protetická platforma je v podobě vnitřního 8° osmihranu s kónickým spojením Morseovým kuželem a tento systém je proto proteticky shodný se Straumann Tissue Level systémem.
Doživotní záruka na implantáty a 10 letá záruka na protetické části. Implantáty jsou vyrobeny z čistého titanu 4. třídy. Více informací zde.

Úprava povrchu: STAE® vyvinut firmou ETK má více jak 28 let klinických zkušeností. Mikro-pískování oxidem titaničitým a leptání kyselinou dusičnou a fluorovodíkovou je subtraktivní, neznečišťující opracování, díky kterému se kontaktní povrch implantátu zvýší o 79,2%, zvýší se smáčivost a stimuluje se osteokondukce.

Protetický a chirurgický manuál

Digitální knihovny


Profile designer iphysio 3 in 1 solution

iPhysio je dostupné pro všechny známé značky dentálních implantátů a nově i pro osmihranné protetické spojení implantátů Aesthetica+2 a iBoneG.