O značce Adin / About Adin

Společnost ADIN Dental Implant Systems LTD. je se svými produkty od roku 1992 globálním lídrem na poli řešení designu a vývoje dentálních implantačních systémů.

Pro ty, kteří hledají sílu a stabilitu nabízí společnost Adin od roku 2015 nejužší a nejstabilnější implantát ⌀ 2.7mm - CloseFit™.

CloseFit™ UNP

Je kónický, samořezný implantát s kompresními drážkami v krčkové oblasti, který nabízí spojení pomocí vnitřního kónického šestihranu. 
S dvojitými drážkami a úpravou OsseoFix nabízí větší objem a hrubost povrchu pro osseointegraci a umožňuje tak okamžité zatížení a vysokou stabilitu ve všech typech kostí.
unp implantatVýhody: vysoká stabilita, build-in platform switching, dostupné délky od 10mm - 18mm, vylepšená estetika a minimálně invazivní zákrok

Unbeatable Fatigue Strength:

Unbeatable Fatigue Strength
Note: Nobel and Astra data was taken directly from Nobel Biocare’s NobelActive 3.0 brochure.
Astra Tech and OsseoSpeed are trademarks of AstraTech Group. NobelActive is a trademark of Nobel Biocare. All Adin tests were conducted using “worst case” scenarios.

 

 


With its products in the market since 1992 ADIN Dental Implant Systems Ltd. is a global leader in the design and manufacturing of dental implant solutions.

 

We'd like to present you Adin's narrowest implant CloseFit™ UNP.

Lengths from 10mm to 18mm.
Connical-Hex Connection with no micromovements. 
OsseoFix™ Surface Highly Osseoconductive.
Triple lead thread with 3.0mm (3x1mm) pitch for fast insertion.
Flat and narrow apex 2.0mmD, allows implantation in narrow ridges and tight spaces