O značce Medigma / About Medigma

Společnost Medigma Biomedical založena v 90. letech 20. století se zabývá výrobou a distribucí systémů dentálních implantátů, protetiky, chirurgických nástrojů a dalšího příslušenství.

Nabízíme implantační řady Mars™ a FixTite™-S.

mars implantatMars je zužující se implantát s drážkami v krčkové části, který díky svému anatomicky kónickému tělu, agresivně velkých dvojitých drážek a pokročilé technologii úpravy povrchu (AB/AE) nabízí excelentní primární stabilitu, maximální kostní výživu a upevnění v měkké tkáni pro optimální estetiku.
Výhody: dvojité drážky 2 x 1.2mm, build-in platform switching, okamžitá funkce abutmentu, kondenzační vlastnosti kosti, samořezný.

Dostupné průměry a délky:

mars-tabulka rozmeru

fixtite implantatFixTite-S je kónický, samořezný implantát, který se vyznačuje kondenzací kosti už v průběhu implantace a poskytuje tak lepší stabilitu. Nabízí standardní protetické spojení v podobě vnitřního šestihranu o průměru 3,5mmD, a to pro všechny implantáty bez ohledu na jejich průměr.
Výhody: trojité drážky 3 x 1.2mm, vysoká stabilita (a to i ve IV typu kosti), build-in platform switching a vylepšené samořezné vlastnosti.

Dostupné průměry a délky:

fixtite-tabulka rozmery


Klinické studie v anglickém jazyce je možné prostudovat zde.


Možnost zapojit implantáty do sociálního programu.

V případě zájmu nebo pro Více informací nás kontaktujete na e-mailu.


 


Medigma Biomedical founded in 1990s, manufactures and distributes dental implant systems, restorative components, surgical and prosthetic tool and accessories.

Its high-qualified team of specialists constantly strives to technologically improve and develop the highest quality products. Medigma works closely with the industry’s dental professionals, surgeons, technicians, in both private and public sectors, in order to provide customers with up-to-date industry solutions, knowledge and tools.
Medigma’s products are CE marked and comply with the international regulatory requirements.

Both of the dental systems offers standard AB/AE-Alumina Oxide Blasted/Acid Etched surface treatment.


The FixTite™-S - spiral implant is a tapered implant with a spiral tap, which condenses the bone during implant placement for immediate stability.

The prosthetic connection of this implant system is a standard internal hex 3.5mmD for all implants regardless of the diameter.

Mars™ - spiral dental implant provides excellent primary stability, maximum bone maintenance and soft tissue attachment for optimal esthetics.
The Mars implant achieves these benefits from its anatomically tapered core implant body, aggressive large pitch double lead threads and advanced surface technology. 

The internal-hex connection creates a rigid connection and a stable biologic seal.

Clinical cases.